פורום לצעירים

כשאומרים פורום לצעירים, מתכוונים לפורום נחמד, בד"כ מעוצב בצורה יפה, קלילה, צעירה. פורום כזה יהיה לו שם בד"כ גם צעיר , שם קליל או שם של פרי, שם של מושג מעולם הצעירים או הילדים, משהו שאנשים יזכרו ויימשכו אליו כשהם ייגלשו באינטרנט, ופתאום יכולים לראות כתבה מסויימת עם השם הזה , ואז להיזכר שיש פורום בשם כזה.

פורום בעידן הוירטואלי

בעידן החדש של האינטרנט פורום הפך להיות מקום מפגש לבני נוער, מקום מפגש לילדים, מקום מפגש למבוגרים, מקום להכיר אנשים חדשים , לדבר עם אנשים שחברים הכין שאתה חבר אצל פורום זה. כיום יש מערכות רבות של פורום , מערכות מתוחכמות וקלות להכנה , לבנייה, לשדרוג, ולהתקנה על שרת אינטרנט פשוט. אתה , מקבל קבצי פורום, מתקין אותם על השרת, ובאותו הרגע יכול כבר לפרסם את כתובת פורום ייחודית שלך ולהתחיל לשווק את הפורום או קהילת פורומים שלך. לכן מאו ד קל לבני נוער לדוגמא להקים פורום, אלה שגם מבינים קצת בבניית אתרים, יכולים בקלות לעצב את הפורום בצורה שתמשוך עוד גולשים.

פורום פשוט בימנו

כיום פורום שהפך לקל להתקנה ולמקור של כניסות של אנשים, שנשארים ומדברים בפורום , הפך בקלות גם לאתר לכל דבר, בני הנוער בעיקר, משתמשים עם פורום כזה למטרה של הכנסות כספיות, הורדות סרטים, פרסומות, הורדות תוכנות, פרסום תוכנות ועוד. מי שמקים פורום כזה, בשל כך קוראים לזה פורום לצעירים , משום שקהל היעד הוא בד"כ צעיר, שמחפשים להוריד סרט, מחפשים להוריד איזה תוכנה, והרבה פעמים מגיעים אל פורום מהסוג הזה, פורום שהוא לא באמת מקום להכיר אנשים או רק לדבר על נושאים, כי איזה דיונים יכולים כבר להתפתח על מצב הממשלה בין נערים בני 15, שרק הגיעו אל פורום כזה כדי להוריד סרט טוב, או לראות תמונות של בחורות .

משמעות השם "פורום לצעירים"

לכן השם פורום לצעירים או פורום לילדים מקבל משמעות של אתר לכל דבר, פורום כזה כנראה יכיל רק שיחות על משחקי וידאו , או משחקי ספורט במקרה הטוב, וכמובן בליווי של הורדת הסרט, הורדת המשחק, וממש לא דיון לגיטימי. אך זה מה שאוהבים הילדים, זה מה שאוהבים גם מרבית המבוגרים. פורום כזה בעצם מבהיר מההתחלה שהמטרה שלו הוא למשוך יותר גולשים על ידי נתינת הורדות שאין במקומות אחרים, תמונות, סרטים ופחות לממש את השם פורום למטרת שיחות.